Strona główna » O portalu

O portalu

Higienamyslenia.pl to portal psychoedukacyjny, na którym znajdziesz wysokiej jakości treści psychoedukacyjne oparte na źródłach. Znajdziesz tutaj również wysokiej jakości materiały i ćwiczenia do autoterapii / wsparcia terapii własnej, które są tworzone pod okiem doświadczonych psychoterapeutów i psychologów.
Znajdziesz tutaj również psychoedukacyjne programy online oraz masz możliwość zapisania się na sesje TRE.
W w trakcie budowy jest opcja zamkniętej społeczności premium, ze specjalnymi przywilejami i możliwościami zarezerwowanymi wyłącznie dla członków.

Poznaj zespół, który tworzy Higienę Myślenia:

Alicja Nowak

Cześć, miło, że tu jesteś ;-). Jestem założycielką i właścicielką portalu higienamyslenia.pl. Psychologia jest moją pasją od „zawsze”, a moją misją udostępnianie wysokiej jakości materiałów psychoedukacyjnych. Pierwsze 10 lat życia zawodowego spędziłam w branży IT projektując i tworząc strony internetowe, obecnie prowadzę własną działalność w tej branży https://babskie-pogotowie-it.pl równolegle rozwijając swoje kompetencje w dziedzinie psychologii. Jestem studentką Psychologii IV roku oraz certyfikowanym providerem TRE. Przeszłam wiele lat terapii własnej i osiągnęłam na tej drodze znaczne rezultaty, które mnie wspierają na codzień ;-).

Marta Wilde

„Hej, jestem Marta! Na Higienie Myślenia zajmuję się działem Higiena Cyfrowa, w którym przybliżam różne sposoby na lepszą organizację informacji w cyfrowym świecie. Od ponad 10 lat zajmuję się programowaniem. Temat psychoedukacji od wielu lat jest mi bliski, dlatego duży nacisk w organizacji czasu, zadań, wiedzy kładę na to, żeby sprawiało to przyjemność i pomagało odciążyć emocjonalnie. Życie jest skomplikowane, a technologia jest po to, żeby je nam ułatwiać, a nie utrudniać 😉