Strona główna » Twoja Strefa Schematów

Twoja Strefa Schematów

Twój dostęp do Strefy Schematów wygasa: Przedłuż dostęp.

Baza artykułów

ponad 70 stron A4 psychoedukacji na temat Terapii Schematów

ćwiczenia wspierające terapię do pracy własnej

możliwość chatu z innymi osobami będącymi w Terapii Schematów

dostępna tylko dla członków Strefy Schematów

figure

Witaj w Twojej Strefie Schematów!

Super, że jesteś! Masz tutaj dostęp do wiedzy, która zwiększy Twoje rozumienie siebie i innych oraz będzie procentować w Twoim życiu rok po roku. 

Korzystaj z powiększającej się bazy wyczerpujących, unikalnych artykułów na temat schematów. W tekstach znajdziesz praktyczne przykłady oraz kwestionariusze do autodiagnozy. Te treści pozwolą Ci uzupełnić i przyśpieszyć terapię. 

W Strefie Schematów masz nielimitowany, bezpłatny dostęp do kart pracy i ćwiczeń do pobrania, grupy na discordzie oraz możliwość zarezerwowania indywidualnej konsultacji.

Baza artykułów Strefy Schematów

Masz nieograniczony dostęp do bazy płatnych treści w Strefie Schematów
jak osłabić schemat Wadliwość

Jak osłabić schemat Wadliwość

Jest to kontynuacja tematu schematu Wadliwość. Jak osłabić schemat Wadliwość? Celem pracy terapeutycznej jest zwiększenie poczucia własnej wartości oraz wypracowanie przekonania, że jest się osobą, która zasługuje na miłość i szacunek, za to jaka po prostu jest w głębi swojego…
schemat wadliwość

Schemat Wadliwość

Schemat Wadliwość to to głębokie, wręcz cielesne przekonanie o własnej gorszości, niekompletności i wadliwości. Schematy to ugruntowane w psychice sposoby postępowania oraz…

Schemat Podatność na zranienie lub zachorowanie

Schemat Podatność na zranienie lub zachorowanie objawia się przede wszystkim silnym, utrzymującym się uczuciem lęku przed wyobrażoną nieuchronną katastrofą, która czeka za rogiem. Osoba, która ma ten schemat, może cierpieć na napady paniki, odczuwać silny lęk lub zespół lęku uogólnionego.

Konsultacja indywidualna

Jesteś w Strefie Schematów - masz możliwość pracy 1:1 ze mną