figure

Strefa Schematów

Super, że tutaj jesteś! Dołącz do Strefy Schematów i uzyskaj dostęp do wiedzy, która zwiększy Twoje rozumienie siebie i innych oraz będzie procentować w Twoim życiu rok po roku. 

Udostępniam dla Ciebie stale powiększającą się bazę wyczerpujących, unikalnych artykułów na temat schematów. W tekstach znajdziesz praktyczne przykłady oraz kwestionariusze do autodiagnozy. Te treści pozwolą Ci uzupełnić i przyśpieszyć terapię. 

W Strefie Schematów otrzymujesz nielimitowany, bezpłatny dostęp do kart pracy i ćwiczeń do pobrania, grupy na discordzie oraz możliwość zarezerwowania indywidualnej konsultacji.

Strefa Schematów to...

Natychmiastowy dostęp do ponad 70 stron A4 psychoedukacji na temat Terapii Schematów podzielone na serię przystępnych artykułów. Dodatkowo raz w tygodniu dostajesz tekst do przeczytania i propozycję ćwiczenia do zastanowienia się na Twoją skrzynkę mailową.

Natychmiastowy dostęp do wciąż aktualizowanej bazy ćwiczeń wspierających terapię do pracy własnej

Możliwość rozmów i wzajemnego wspierania się z innymi osobami będącymi w Terapii Schematów

Możliwość indywidualnej pracy ze mną i mojego wsparcia, dostępna tylko dla członków Strefy Schematów

🔓Odblokuj dostęp do Strefy Schematów już teraz

Korzystając ze Strefy Schematów możesz:

⭐ uzupełnić i przyśpieszyć terapię

✅ lepiej zrozumieć siebie i podświadome mechanizmy, które zarządzają Tobą i Twoimi decyzjami

🤍 lepiej zrozumieć innych i ich możliwe motywy działania

⌚ zaoszczędzić czas na terapii – na sesję ze swoim terapeutą przychodzisz wyedukowana i skupiacie się na Twoich konkretnych problemach / sytuacjach życiowych, zamiast na psychoedukacji

Uzyskujesz dostęp do:

📚 bazy merytorycznych, dopracowanych artykułów – unikalnego połączenia mojej wiedzy teoretycznej, którą zbierałam latami

📋 bazy ćwiczeń i materiałów do pobrania – pobierasz bez ograniczeń za darmo

🍎 mojego osobistego doświadczenia w Terapii Schematów – w Strefie Schematów możesz umówić się ze mną na konsultację indywidualną – to jest opcja, którą daję wyłącznie członkom Strefy Schematów

🔐 zamkniętej grupy na discordzie – Strefa Schematów, na której możesz porozmawiać z innymi osobami, które są w Terapii Schematów i same zmagają się ze swoimi schematami i tym jak schematy wpływają na ich reakcje i podejmowane decyzje.

Co znajdziesz w artykułach w Strefie Schematów?

Wyczerpujące opisy przekonań, które budują każdy ze schematów

Szczegółowo rozpisane możliwe przyczyny powstawania każdego schematu

Schematy wyjaśnione przez pryzmat odczuwanych emocji i reakcji emocjonalnych

Wyczerpujące wyjaśnienie skutków danego schematu na Twoje życie, dzięki czemu jeszcze lepiej rozumiesz „programy”, które zarządzają Twoimi decyzjami

🚀Otrzymujesz od razu dostęp do wszystkich 14 artykułów premium, które szczegółowo opisują każdy ze schematów. 
Łączna objętość artykułów w Strefie Schematów to na dziś 70 stron A4 w Wordzie 

(tak, sprawdziłam to ;-)).

Wyłącznie dla członków Strefy Schematów publikuję nowe teksty na temat Terapii Schematów.

⏱️ Informację o publikacji nowego tekstu w Strefie Schematów wysyłam e-mailem i w grupie na discordzie Strefy Schematów.

figure

Możliwość konsultacji indywidualnej

W Strefie Schematów możesz umówić się ze mną na konsultację indywidualną.

Możesz skonsultować ze mną tematy związane z schematami, możemy razem popracować nad ćwiczeniami, które sprawiają Ci trudność. Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i kompetencjami w rozwiązaniu wyzwania / problemu z jakim obecnie się mierzysz.

Jeśli jesteś w terapii możesz potraktować taką konsultację jako uzupełnienie / wsparcie procesu terapeutycznego. Jeśli nie jesteś w terapii - jestem studentką IV roku Psychologii, certyfikowanym Providerem TRE i osobą po długiej terapii własnej w różnych nurtach. Jeśli czujesz, że jestem tą osobą z którą chcesz pracować 1:1 / skonsultować swój problem, jestem gotowa wesprzeć Cię na miarę kompetencji, wiedzy i doświadczenia życiowego, które obecnie posiadam.

Alicja, ale ile to kosztuje?

Inwestycja w Twoją psychoedukację i zdrowie emocjonalne to tylko
249zł

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, nie zastanawiaj się już, bo to koszt mniejszy niż fryzjer czy karnet na siłownię na miesiąc…

Za 249zł otrzymujesz dostęp na cały rok do uporządkowanej wiedzy, którą możesz wykorzystać to głębokiej przemiany siebie samej. Skorzystać na tym mogą wszystkie sfery życiowe – relacje, życie zawodowe i relacja z sobą samą. Jak wykorzystasz tą wiedzę i w jakich sferach zależy od Ciebie. Każda inwestycja w siebie pozostanie z Tobą już na zawsze.

To jak, widzimy się na pokładzie Strefy Schematów ;-)?

Nie jesteś pewna, czy Strefa Schematów to coś dla Ciebie?

Nic nie szkodzi! Zapisz się na newsletter, byśmy pozostały w kontakcie. W newsletterze otrzymasz ode mnie więcej bezpłatnych treści psychoedukacyjnych.